Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celé jméno:José Christian Chavez Garza
Narozen:7.8.1983 Reynosa,Tamaulipas,Mexico

 

Kariera:

El juego de la vida(2001)
Clase 406(2002-2003)-Fernando Lucena“Fercho“
Rebelde(2004-2006)-Giovanni Mendez Lopez
Lola,Erase una vez(2007)-Christian Chavez
RBD:La familia(2007)-Chris
Divadelní hra:Hoy no me puedo levantar(2008)
Divadelní hra:Avenida Q(2008)
 
Rodina:Christian je podle všeho jedináček.Je už od roku 2005 ženatý s Williamem Murphy(BJ).Christian je gay.Vzali se v kanadě,odkud BJ pochází.

 

Zajímavosti:Christian miluje měnit si barvy vlasů,jeho barva pravá je hnědá,jinak měl už zelenou,blond,červenou,fialovou,oranžovou s žlutou,modrou,růžovou…Má dva piercingy,jeden v obočí a druhý pod koutkem rtů,také na zádech vytetované LOVE a kolem toho nástroje hudební.I když je gay paradoxně vždy hrál samé donjuany.Christian trpí záchvaty paniky,je to něco s čím se narodil a co bude mít do konce života,ale naučil se to kontrolovat,od doby co prohlásil veřejně,že je gay,je na tom mnohem lépe.Nepije pivo,protože je příliš citlivý na hořkost.Píše levou rukou.3.2.2008 v přímém dění koncertu v El Salvador omdlel,za pár dní byl ale v pořádku.

 
 

Náhledy fotografií ze složky Christian Chavez

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Old Indian Fixtures Resets Blood Exigency

(Aaidecevah, 9. 10. 2018 7:54)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-medicament-cialis/